Mega Flavon


Żelowa konsystencja super owoców i warzyw

 

Mega Flavon

 

 

Preparat Mega Flavon jest  kolejnym naturalnym suplementem diety, mającym cechy idealnego suplementu diety.

Jest to unikalny związek o żelowej konsystencji, na który składają się starannie dobrane i wysoce skoncentrowane owoce i warzywa: wiśni, czerwonego winogrona, granatu, jeżyny, czarnej porzeczki, buraka ćwikłowego, aronii i żeń szenia.

Mega Flavon charakteryzuje się wysokim stopniem biodostępności, czyli wysokim stopniem wchłaniania dla organizmu, a zawarte w nim składniki wzajemnie wspierają i wzmacniają swoje działanie. Jest to tzw. efekt synergii.

 

 

Jeśli chodzi o skład chemiczny suplementu to zawiera on m.in. naturalną witaminę C, inne naturalne witaminy i minerały,  błonnik, flawonoidy, antocyjany, procyjanidyny, polifenole,garbniki oraz naturalne cukry ( w tym cukier prosty-fruktozę ).

 

 

Mega Flavon efektywnie działa na poszczególne układy ludzkiego organizmu. Przede wszystkim poprawia działanie:

– układu odpornościowego ( ochrania i pozwala szybko zwalczać  różnego rodzaju infekcje )

– układu pokarmowego ( stanowi wsparcie dla układu pokarmowego i zachodzenia procesów trawiennych)

– układu krążenia ( poprawa pracy serca, wzmocnienie naczyń krwionośnych )

– układu nerwowego ( ograniczanie skutków stresu, wpływa na lepszy sen, pozytywnie wpływa na pamięć i koncentrację )

– układu kostnego i skóry ( ograniczenie efektu cellulitu, stymulacja kolagenu, spowolnienie procesów starzenia )

– wspomaga widzenie i prawidłowe funkcjonowanie oczu (narządu wzrokowego)  poprzez korzystny wpływ na ukrwienie oka oraz przyspieszanie wytwarzania i regeneracji barwnika wzrokowego rodopsyny. Dlatego powinny sięgać po niego osoby pracujące przed komputerem, w złym oświetleniu, a także kierowcy samochodów;

– wzmacnia organizm, podnosi witalność u osób w średnim i starszym wieku, dodaje energii.

 

Innymi zaletami tego  zdrowego suplementu diety jest jego duża wartość antyoksydacyjna, co zawdzięcza przede wszystkim zawartości bioflawonoidów i witaminy C.

Ma to istotne znaczenie w neutralizacji szkodliwego działania wolnych rodników, które są odpowiedzialne za procesy starzenia się organizmu i tworzenie się nowotworów.

Występująca w preparacie naturalna witamina C zaspokaja aż 80%  jej dziennego zapotrzebowania przez nasz organizm. Trzeba to dodać, że w przypadku naturalnej witaminy C, w przeciwieństwie do syntetycznej stosowanie jej nie grozi przedawkowaniem. Nadmiar naturalnej witaminy C zostaje wydalony z organizmu wraz z moczem. Nie musimy się  więc obawiać ewentualnej kamicy nerek. Naturalna witamina C nie zakwasza organizmu i nie obciąża wątroby, co może powodować jej syntetyczna forma, którą dodatkowo organizm bardzo słabo albo wcale nie przyswaja.

 

 

Dawkowanie żelowej konsystencji super owoców i warzyw – Mega Flavon

 

 

Wystarczy zażywać 1 łyżkę dwa razy dziennie, rano i wieczorem  (40 g), co zapewnia niski koszt dziennego zużycia.

Jeden słoiczek Mega Flavonu zawiera 55 porcji i starcza na około miesiąc stosowania. Minimalny czas trwania kuracji to dwa miesiące.

 

 

 Naturalny suplement diety Mega Flavon zamówisz tutaj – kliknij