Untoxin

Untoxin to naturalna formuła ziół, owoców, warzyw, probiotyków, naturalnych witamin i minerałów, skierowana do osób mających problemy z nadwagą, otyłością, przy odchudzaniu, w problemach z trawieniem, przemianą materii, zaparciami oraz zatrzymywaniem wody w organizmie.

Naturalne składniki Untoxinu zostały dobrane w odpowiednich proporcjach, z uwagi na ich synergiczne działanie. Mowa tu o wzajemnym wspomaganiu się ziół, owoców, warzyw wchodzących w skład preparatu.


Oto pełny skład i działanie naturalnych produktów (ekstraktów ziół i owoców) preparatu Untoxinu:

Detox Proprietary (™)Blend, Eleuterokok kolczasty ekstrakt, L-arginina, L-lizyna, L-karnityna, Dynia zwyczajna, Maca(Lepidium meyenii), Żurawina wielkoowocowa, (Vaccinium macrocarpon), Lukrecja gładka(Glycyrrhiza glabra), Sarsaparilla (Smilax officinalis), Cynk (tlenek cynku) (100%RDA)

Składniki tego naturalnego preparatu wspomagają prawidłową pracę jelit, usuwają trujące substancje z wątroby i nerek. Wspomagają również zwalczanie wirusów i bakterii z przewodu pokarmowego, zwalczają zaparcia i pomagają przy problemach trawiennych. 

detox-oczyszczanie-Untoxin

Zobacz jakie wymierne korzyści przyniesie Ci stosowanie naturalnego preparatu Untoxin: 

 Detox – oczyszczanie organizmu z toksyn, zbędnych produktów przemiany materii i procesów metabolicznych zachodzących m.in. w procesie odchudzania a także usuwanie nadmiaru wody (zmniejszenie obrzęków). To wspomaganie pracy nerek i wątroby, obniżenie poziomu cholesterolu.

Spalanie tłuszczu – wsparcie naturalnego wydzielania żółci i soków żołądkowych. Ważną rolę odgrywa tu wątroba, która bierze udział w procesie trawienia, zwłaszcza tłuszczów. Wątroba zamienia również składniki odżywcze w energię, potrzebną organizmowi. Produkt ten ma również korzystny wpływ na przyswajanie tłuszczu z pożywienia, zapobieganie odkładaniu się go.

Odchudzanie – pomoc w naturalnej perystaltyce jelit, przyspieszenie trawienia i wydalania, a tym samym oczyszczanie organizmu poprzez jelita (usuwanie z organizmu złogów zalegających w jelitach nierozpuszczalnych w wodzie toksyn). Powoduje zmniejszenie występowania napadów głodu i zaparć.

Dodatkowe korzyści: poprawa samopoczucia, większa energia, eliminacja zaparć, poprawa koncentracji, lepszy sen, wspomaganie leczenia alergii.

Untoxin - zdrowy bez efektów ubocznych

Efekty działania Untoxinu można zaobserwować już zaledwie po upływie trzech tygodni. Unikalna receptura, czyli odpowiednio dobrane substancje powodują natychmiastowy początek procesów mających na celu oczyszczenie organizmu z wszelkich toksyn. Środek ten jest absolutnie bezpieczny i nie stanowi żadnego zagrożenia dla naszego zdrowia. Warto zaznaczyć, że Untoxin jest bardzo delikatny dla żołądka, czyli możesz zapomnieć o bardzo nieprzyjemnych doznaniach oczyszczających w jelitach. Nie będzie więc nic nam „jeździć” w żołądku i po jelitach. Skład jest w 100% naturalny, a sam preparat oczyszcza jelita, wątrobę, nerki, a nawet jest w stanie wyleczyć alergie i różne szkodliwe wirusy siedzące w ciele.

Dawkowanie Untoxinu

Należy zażywać jedną kapsułkę dwa razy dziennie po posiłku popijając dużą ilością wody.

Pierwsze widoczne rezultaty stosowania Untoxinu powinny pojawić się po około 20-stu dniach od rozpoczęcia kuracji. Dla uzyskania lepszych i szybszych efektów producent zaleca przy kuracji picie dużej ilości wody, minimum jeden litr na dzień oraz prowadzenie zdrowego trybu życia.

Producent radzi, żeby stosować Untoxin przez około pół roku, taki okres powinien wystarczyć na całkowite oczyszczenie organizmu.

Jedno opakowanie zawiera sześćdziesiąt kapsułek.

 

Dzięki naturalnemu suplementowi diety Untoxin poczujesz się znów zdrowo i to bez żadnych efektów ubocznych !

Przytoczone tu efekty działania naturalnego suplementu diety Untoxin powinny Cię skłonić do jego wypróbowania.

 

  TU ZAMÓWISZ ZDROWY NATURALNY SUPLEMENT DIETY – UNTOXIN 

naturalny Untoxin